Black Week w Akademii Programowania

Black Week i najlepsza promocja roku! Kursy programowania dla dzieci i młodzieży 20% taniej w wyjątkowej cenie 199 zł! Mega pomysł na najlepszy prezent świąteczny (i nie tylko) dla twojego dziecka. A w abonamencie: 

Dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej ZaprogramowaniGO stworzonej przez AkademiaPogramowania.pl i Zaprogramowani.com. Miejsca, gdzie zebraliśmy nasze wszystkie kursy kodowania dla dzieci i nastolatków. 

Brak ograniczeń. W abonamencie bez żadnych dodatkowych opłat można korzystać z każdego kursu, na jaki ma się czas i ochotę. 

Lekcje prowadzone wyłącznie na żywo. Nie jesteśmy jak inne platformy, które sprzedają wcześniej nagrane samouczki. Nasze lekcje to od początku do końca spotkanie z rówieśnikami i prowadzącym w wirtualnej klasie. Dzięki temu dziecko może zadawać pytania, dzielić się pomysłami na projekty i pasją tworzenia. 

Kadra nauczycielska, która na co dzień pracuje zawodowo jako programiści i specjaliści od grafiki, czy montażu filmowego. Ponadto są oni pełni pasji i chęci przekazywania swoich umiejętności i wiedzy młodszemu pokoleniu. 

Zajęcia oparte o naukę przez zabawę i fascynującą praktykę. Autorski materiał dydaktyczny zapewnia idealne dopasowanie zagadnień do wieku i zainteresowań słuchaczy. 

Dostęp do archiwalnych nagrań dla każdego słuchacza, który potrzebuje powtórki pewnych zagadnień objaśnianych na wcześniejszych zajęciach. 

Skorzystaj z najciekawszej oferty kursów programowania teraz w najniższej promocyjnej cenie.

Zarejestruj się na >>ZAPROGRAMOWANIGO<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *