Druga Edycja Bezpłatnych E-Warsztatów Zaprogramuj Swoją Przyszłość.

Jeszcze nie tak dawno przygotowywaliśmy się do pierwszej edycji darmowych e-warsztatów, Zaprogramuj Swoją Przyszłość, a tu już macha do nas kolejna ?. Nie siedliśmy na laurach. Widzimy, jak darmowe kursy programowania dla dzieci i młodzieży spodobały się starszym i młodszym, jakie chcieć do nauki w nich pobudzały i przede wszystkim jesteśmy szczęśliwy, żądaliśmy tylu dzieciom z mniejszych i większych miejscowości szansę na zagłębienie się w świat nauki kodowania.

Bezpłatne kursy programowania dla dzieci — Co się działo podczas pierwszej edycji?

Prawie 1000 zadowolonych uczniów, rozpoczęło nas kursy z uśmiechem na twarzy. Ponad połowa z nich ukończyła darmowe warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży i otrzymała stosowne certyfikaty poświadczające to, jak wiele nauczyły się podczas naszych zajęć. Czy może być coś lepszego niż taka opcja zupełnie za darmo?

Zaprogramuj Swoją Przyszłość, po raz kolejny.

Już jesienią startujemy z nową, drugą edycją e-warsztatów. Jest to świetna okazja dla wszystkich, którzy nie zdążyli się zapisać na pierwszy cykl bezpłatnego nauczania. Uważnie śledźcie nasze newsy. Zapisy rozpoczną się w połowie czerwca, a ilość miejsc będzie ograniczona.

Bądźcie jednymi z 1500 młodych, zaprogramowanych na przyszłość młodych ludzi, którzy wiedzą, jak ważna jest technologiczna śmiałość, programistyczne umiejętności i kierowanie się w stronę coraz większego rozwoju naszej codzienności.

Dla kogo kolejna edycja darmowych e-kursów programowania dla dzieci Zaprogramuj Swoją Przyszłość?

Tak jak w poprzedniej edycji stawiamy na intensywną, bezpłatną naukę nastolatków w wieku 11-18 lat. Szeroki wybór tematu pozwoli każdemu zainteresowanemu słuchaczowi znaleźć coś dla siebie.

Jedyne co trzeba zrobić to zaobserwować naszą stronę na Facebooku https://www.facebook.com/AkademiaProgramowania/

i wypatrywać newsa, że zapisy ruszyły pełną parą. ? Nie przegapcie tej świetnej okazji, na darmową edukację programistyczną na miarę XXI wieku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *