Kurs programowania aplikacje webowe online

Naucz się tworzyć to, co obecnie łączy cały świat.

Zapisz się już teraz

Dlaczego

kurs aplikacje webowe online?

Wszystko wokół nas przenosi się do sieci. Nie możemy być już tylko biernymi jej obserwatorami. Potrzebujemy kolejnych pokoleń, które będą tworzyć wizualne przekazy, dostarczać innym najważniejsze informacje, produkty, rozwiązania. Potrzebujemy młodych, pełnych zaangażowania programistów, którzy pozwolą nam przenosić do Internetu kolejne możliwości.

Dlaczego warto

uczyć się z nami?

Znamy się na tym, co robimy. Znamy się na programowaniu, znamy się na przekazywaniu wiedzy najmłodszemu pokoleniu i znamy trendy oraz możliwości dotyczące edukacji cyfrowej. Uczymy tego co najważniejsze, w najlepszy możliwy sposób, dedykowany każdej grupie wiekowej. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, programistów pasjonatów, dla których nauczanie programowania to najważniejsza misja.

Czego nauczysz się na kursie?

– zyskasz wiedzę na temat jak posługiwać się kodem HTML,
– nauczysz się tworzyć własną stronę,
– poznasz najważniejsze funkcje i programy do tworzenia ciekawych witryn,
– odkryjesz jak ciekawe jest tworzenie nowych treści wizualnych dla potrzeb Internetu.

Formularz zapisów

Zapisz się już teraz

Najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży przez Internet to kurs oferujący 120 minutowe lekcje, raz w tygodniu. W ten sposób słuchacze są w stanie przyswoić wymagany semestralny materiał nauczania, a jednocześnie mają wystarczająco dużo wolnego czasu na inne zajęcia.
Przyjmujemy zapisy od dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Poszczególne kursy mogą nieco różnić się wymaganiami wiekowymi. W takim przypadku jest to zawsze napisane w odpowiednim miejscu.
Zarówno kursy stacjonarne, jak i lekcje prowadzone online mają na celu nauczyć słuchaczy takiego samego przedziału materiału. Różnica pojawia się tylko w sposobie przekazywania wiedzy. Ostatecznie, tak jak w przypadku każdych innych zajęć, tak i kurs online daje podstawy do tego, aby w krótkim czasie zdobyć naprawdę wartościowe możliwości.
Nasze lekcje prowadzone są dla konkretnej, stałej grupy słuchaczy. Zazwyczaj nie przekraczają ona 12 osób. Dzięki temu nadal, pomimo edukacji z domu mają oni poczucie pracy w zespole, a jednocześnie jest wystarczająco mało osób, aby każdy uczeń mógł liczyć na indywidualną troskę prowadzącego.

 

Aplikacje Webowe ogólne informacje.

Kurs Aplikacje Webowe to zajęcia, które przybliżają naszym uczniom niuanse powstawania stron, portali, interaktywnych aplikacji, często dostępnych z poziomu domowego komputera czy smartfona. To odpowiedź na zapotrzebowanie specjalistów tworzących proste, niezwykle potrzebne i użyteczne aplikacje, z którymi łączymy się za pośrednictwem Internetu.

Dlaczego warto uczyć się programowania Aplikacji Webowych?

Przede wszystkim umiejętności, jakie przekazuje kurs programowania dla dzieci o tematyce Aplikacje Webowe to spory zasięg materiału edukacyjnego zarówno programistycznego, jak i około informatycznego. Zdobycie umiejętności z zakresu obsługi kodu HTML czy poznanie możliwości przenoszenia kolejnych rozwiązań do sieci jest nieocenione samo w sobie, a ponadto świetnie „komponuje się” z późniejszym rozwojem bardziej skomplikowanych programistycznych możliwości.

Aplikacje webowe stają się hitem w szkołach programowania.

Materiał tego rodzaju kursów jest coraz bardziej doceniany jako możliwość poznania kolejnych opcji, które stoją ramię w ramię z profesjonalnymi, skomplikowanymi kursami programowania w topowych językach.

Ponadto kurs programowania dla dzieci i młodzieży z zakresu Aplikacji Webowych to także nauka tego, jak stwarzać możliwości dla innych, mniej odnajdujących się w świecie technologii.

Co daje kurs Aplikacji webowych?

– rozwija pod kątem możliwości samodzielnego tworzenia stron internetowych, aplikacji online, wyjątkowych interaktywnych witryn,

– wspomaga kreatywność, myślenie projektowe, jak i jest świetnym uzupełnieniem innych zajęć programistycznych,

– daje możliwości poznania tematyki programowania od wielu różnych stron.

Poziom skomplikowania kursu.

Zajęcia Aplikacje Webowe to kurs dla dzieci i młodzieży online, przeznaczony dla praktycznie każdej grupy wiekowej. Materiał przedstawiany podczas jego trwania to wybór najlepszych, programistycznych możliwości, w zwartej i ciekawej formie.