Kurs programowania C++ online

Daj się wciągnąć w C++, klasykę programowania.

Zapisz się już teraz

Dlaczego

kurs C++ online?

Język programowania C++ to jeden z najstarszych, ale i nadal najpopularniejszych języków. Cały czas aktualny, wykorzystujący najnowsze rozwiązania i potrzebny wszędzie tam, gdzie stawia się na płynność działania.

Dlaczego warto

uczyć się z nami?

Jesteśmy szkołą programowania, która prowadzi zajęcia już od wielu lat. Posiadamy autorski program nauczania przeznaczony zarówno dla kursów stacjonarnych, jak i dla edukacji online. Gwarantujemy najwyższej jakości lekcje i zapoznanie się z materiałami, które wykształcą najlepszych.

Czego nauczysz się na kursie?

– łańcuchy tekstowe,
– funkcje i instrukcje warunkowe,
– tablice i pętle,
– własne, ciekawe, użyteczne pierwsze programy.

Formularz zapisów

Zapisz się już teraz

Najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Nasze grupy słuchaczy biorących udział w kursie nie przekraczają 12 osób. Jest to idealna ilość uczniów do tego, aby mogli oni brać udział dyskusji z resztą klasy, a jednocześnie bez problemu móc zadać pytanie prowadzącemu i liczyć na indywidualne podejście nauczyciela do swoich problemów.
Zajęcia przeprowadzane są na żywo raz w tygodniu. Cała lekcja trwa 120 minut. W tym czasie przedstawiany jest wyczerpujący materiał dotyczący omawianego tematu. Jednocześnie nie zajmujemy dzieciom i nastolatkom zbyt dużo ich cennego, popołudniowego czasu wolnego.
Kursy programowania dla dzieci online w naszej szkole są dedykowane uczniom pomiędzy 7-18 rokiem życia. W zależności od poziomu skomplikowania materiału niektóre z nich wymagają jednak ukończenia 11 lat.
Nauka przez Internet nie jest traktowana przez nas jako zastępstwo dla tradycyjnej edukacji, ale jako coś, co jest jej kolejnym krokiem. Tak jak w przypadku każdego innego trybu zajęć, najważniejsze są chęci i dobre nastawienie słuchacza. Z naszej strony przekazujemy wiedzę która może wykształcić przyszłego specjalistę.

 

C++ ogólne informacje.

Język C++ jest nazywany językiem ogólnego zastosowania. Pozwala on na tworzenie programów, które bez problemu mogą być uruchamiane w wielu różnych środowiskach systemowych.

Dlaczego warto uczyć się programowania w C++?

Jest to język, który powstał na kanwie języka C. Jest on symbolem współczesnego programowania, łącząc w sobie wieloletnią historię i ponadczasową uniwersalnością. Jest to język programowania, który może pochwalić się olbrzymimi społecznościami wspierającymi go programistów i zwykłych fanów. W tej chwili nadal na swój sposób genialny. Jeden z najbardziej popularnych, jeżeli chodzi o języki potrzebne na rynku pracy. Niezastąpiony podczas tworzenia programów wymagających dużej mocy przy małym zużyciu danych.

Numer jeden wśród uniwersalnych języków.

Nauka programowania dla dzieci i młodzieży w C++ to szansa na to, że już od najmłodszych lat będziemy wspierać zdobywanie przez nie umiejętności, które okażą się niezwykle przydatne w dorosłym, profesjonalnym kodowaniu.

Wykorzystanie języka C++?

– jest to język, w którym napisano wiele gier, w tym kultowego Wiedźmina,

– korzystają z niego takie korporacje jak Facebook, Microsoft czy Adobe,

– znajduje zastosowanie w każdym możliwym miejscu, gdzie potrzebna jest szybkość i płynność działania, niskim kosztem wykorzystania danych.

Poziom skomplikowania języka C++.

Język C++ jest językiem dosyć skomplikowanym, jeżeli chodzi o próg wejścia. Początek nauki w tym języku jest raczej dedykowany starszym dzieciom lub takim, które choć trochę rozumieją już ideę kodowania. Jednocześnie jest to podstawa programistyczna, którą warto znać niezależnie od tego, czy chce się programować w tym, czy innym języku.

Popularność języka.

Język tak potężny, jak i popularny. Wykorzystywany w największych korporacjach jako podstawa programów, stron, aplikacji. Powstały prawie 4 dekady temu, nadal uważany jest za niezastąpiony i na bieżąco aktualizowany. Nauka programowania dla młodzieży w C++ jest najlepszą odpowiedzią na pytanie, jak rozwijać sowie programistyczne umiejętności.