Kurs programowania JAVA online

Naucz się najbardziej pożądanej umiejętności dzisiejszych czasów.

Zapisz się już teraz

Dlaczego

kurs JAVA online?

Język programowania Java to jeden z tych języków, który cały czas ewoluuje, stawia na innowacje, używany jest w szerokim zakresie, a równocześnie jest prosty w nauce. Co drugie stanowisko programistyczne wymaga znajomości Javy. Teraz możesz poznać ją na naszych kursach.

Dlaczego warto

uczyć się z nami?

Jako osoby mające codzienną styczność z programowaniem, traktujące je jako fascynującą część życia, prowadzimy zajęcia które wciągają bez reszty. Przekazujemy nie suchą wiedzę, ale pasję połączoną z wieloletnim doświadczeniem. Doświadczeniem zarówno z programowaniem, jak i przekazywaniem tych umiejętności innym. Zaufało nam setki młodych, programistów, którzy już teraz chcą edukować się na przyszłość.

Czego nauczysz się na kursie?

-nauczysz się podstawowych funkcji i zmiennych,
– wprowadzimy Cię w świat korzystania z ogromnych zasobów bibliotek, stworzonych przez członków społeczności Java,
– będziesz mieć możliwość napisania własnych, prostych aplikacji, a także bardziej zaawansowanych programów,
– poznasz podstawy środowiska graficznego aplikacji,
– nauczysz się obsługi i pracy w Android Studio,
– zaczniesz kształcić w sobie umiejętności programowania obiektowego.

Formularz zapisów

Zapisz się już teraz

Najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Aby nauka była efektywna, grupy biorące udział w kursie programowania przez Internet muszą być odpowiedniej wielkości. Dla nas jest to maksymalnie 12 osób. Takiej wielkości grupa może spokojnie przedyskutowywać materiał z resztą słuchaczy, a jednocześnie każdy uczeń ma szansę na zadanie pytania prowadzącemu lub podzielenie się problemem.
Lekcje prowadzone są raz w tygodniu, po południu i trwają 120 minut. Jest to idealny czas, podczas którego możemy dokładnie omówić materiał, który uczeń bez problemu opanuje, a przy okazji nie zabieramy mu zbyt dużo, wolnego czasu.
Prowadzimy szkołę programowania dla dzieci i młodzieży. W zależności od tematyki kursów nasi słuchacze to uczniowie szkół podstawowych i średnich w wieku 7-18 lat.
Warsztaty programowania online mogą być prowadzone równie efektywne co zajęcia stacjonarne w grupach. Nasza szkoła ma już doświadczenie w prowadzeniu kursów online i posiada autorski program nauczania, który idealnie wpisuje się w taki rodzaj zajęć.

 

Java ogólne informacje.

Język programowania Java nazywamy językiem wysokopoziomowym ogólnego zastosowania. Wszystko, co możemy stworzyć za pomocą tego języka, można łatwo przenieść na inne urządzenia, środowiska i systemy.

Dlaczego warto uczyć się programowania w języku Java?

Jest to w miarę prosty, a jednocześnie niesamowicie rozwinięty język programowania. Mówiąc prosty mamy tu na myśli porównanie choćby z językiem C++. Java ma w miarę prostą i intuicyjną składnię oraz możliwym jest kurs programowania dla dzieci w Javie nawet przy stosunkowo młodym wieku słuchaczy. Mówiąc o Javie, należy pamiętać o ogromie dostępnych, darmowych bibliotek, które uprzyjemniają i znacząco skracają czas tworzenia nowych gier i aplikacji.

Niezwykle ceniony język programowania.

Java to jeden z tych języków programowania, które są wymieniane w olbrzymiej ilości ogłoszeń o pracę. Wynika to między innymi z ogromu możliwości, jakie dają dostępne w nim opcje i wyżej wymienione biblioteki. Java to także takie możliwości jak tworzenie gier komputerowych, także na urządzenia mobilne oraz ciekawe i interaktywne programy użytkowe.

Wykorzystanie języka Java?

– Java jest obecna w wielu grach, jest częścią choćby kultowego Minecraft,

– dzięki Javie powstała i działa np. skrzynka Gmail.

– Java wykorzystywana jest jako fundament wielu stron, takich jak Netflix, Amazon czy LinkedIn.

Poziom skomplikowania języka Java.

Java jest to język programowania, który zachwyca ogromem możliwości. Powstała jako łatwiejsza alternatywa dla języka C++, która nadal posiada nadal niemalże nieograniczone możliwości. Jest to jednak nadal dosyć skomplikowany język programowania (patrząc z perspektywy prostych opcji nauki), wyróżniający się długimi wierszami poleceń. Jednak ilość bibliotek i możliwości, jakie daje sprawia, że końcowe produkty zachwycają.

Popularność języka Java.

Kurs programowania dla dzieci w Javie to jeden z najczęściej poszukiwanych kierunków na rynku programistycznego rozwoju młodego pokolenia. Wpływ na to między innymi duże zapotrzebowanie na programistów Java, które nie zamierza się zmniejszać, biorąc pod uwagę wielki rozkwit aplikacji na systemach Android i nie tylko. Java to także układy sterujące wielu sprzętów, maszyn, urządzeń przemysłowych.