Dlaczego

kurs online?

Potęga nauki przez Internet, do tej pory niedoceniana, powoli zbiera grono zachwyconych tą możliwością zarówno dzieci jak i ich rodziców. Przejście na edukację online, to kolejny naturalny krok w rozwoju świata i jeszcze więcej opcji, na efektywne przyswajanie wiedzy.

Dlaczego warto

uczyć się z nami?

Nasza szkoła programowania przenosi do sieci wyłącznie sprawdzone materiały edukacyjne. Wiemy, jak prowadzić zajęcia w odpowiedni sposób, orientujemy się w możliwościach dzisiejszych młodych ludzi i proponujemy im najwyższej jakości naukę, z tą różnicą, że bez potrzeby wychodzenia z domu. Nasze kursy to nadal swobodny dostęp do prowadzących, którzy z chęcią wytłumaczą każde zagadnienie i odpowiedzą na ostania. To także specjalnie opracowane testy, które pozwalają sprawdzić poziom wiedzy i potwierdzić umiejętności odpowiednim certyfikatem.

Wybrane kursy

Zapoznaj się naszą ofertą

Nadchodzące kursy:

Dla dzieci:

Dla młodzieży:

Specjalistyczne:

Wybrane opinie

Zobacz dlaczego warto nam zaufać

“Jesteśmy zachwyceni tym, w jaki sposób szkoła podchodzi do uczniów jak i przedstawia materiał. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc, które będziemy polecać innym rodzicom.”

Agnieszka W.

“Bardzo mi się podobają lekcje online. Nie muszę wychodzić z domu w brzydką pogodę, a i tak baaardzo dużo się uczę.”

Karol 9 lat

“Syn zdecydowanie chwili sobie i sposób prowadzenia lekcji i to, że może zawsze zadać pytanie prowadzącemu, jak i nawet możliwości dyskusji z grupą podczas zajęć. Jest bardzo zadowolony, a skoro on jest, to ja także.”

Tata Wojtka

Najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Podobnie jak w przypadku zajęć stacjonarnych skupiamy się na dzieciach i młodzieży w wieku szkolnym. W zależności od tematyki kursu dopasowujemy najlepsze widełki wiekowe dla poszczególnych zajęć. Całość kursów to możliwości rozwoju dla młodych programistów w wieku 7-18 lat.
Nasze zajęcia prowadzone są raz w tygodniu. Pojedyncza lekcja trwa 120 minut podczas których przekazywany jest materiał idealnie dopasowany do potrzeb i poziomu grupy. Ponadto tego typu tryb nauczania jest w stanie zarówno przekazać rzeczywiście wartościową wiedzę, jak i równocześnie nie zajmować dzisiejszym mdłym uczniom dużej ilości popołudniowego czasu.
Kurs programowania dla dzieci online rządzi się swoimi zasadami, jeżeli chodzi o swobodne rozmowy i tłumaczenie materiału. Stawiamy więc na tą ilość osób w grupie, aby każdy mógł podzielić się swoją opinią, zadać indywidualne pytanie i jednocześnie, żeby czuł wsparcie reszty klasy prowadzącego.
Nasze lekcje programowania od zawsze stawiały na efektywną, a nie efektowną naukę. Do w pełni profesjonalnego poznania tajników kodowania wystarczy komputer. Pozostając w domu, na dodatki przy własnym sprężcie dziecko czy nastolatek skupia się na tym, aby w jak największej mierze nabyć nowe umiejętności. Z tego też powodu kursy online bez problemu dorównują jakością kursom stacjonarnym.

Programowanie online dla dzieci i młodzieży.

Od lat kształcimy najmłodsze pokolenie po to, by już niedługo stało się wybitnymi specjalistami, programistami, twórcami. Do tej pory stawialiśmy głównie na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży odbywające się w poszczególnych miastach. Jednak XXI wiek to czas, gdy wszystko przenosi się do sieci, spełniając wymagania społeczeństwa. Dlatego my także stawiamy na rozwój z nurtem, tworząc kurs kodowania dla dzieci online.

Prowadząc nauczanie najmłodszego pokolenia od wielu lat przenieśliśmy naszą wiedzę, uwagi i doświadczenia do zakresu materiału idealnego do tego, aby każdy słuchacz mógł się rozwijać przed ekranem własnego komputera, jednocześnie mając dostęp do uwag, podpowiedzi i ciekawostek przekazywanych przez wykładowców.

Dlaczego kodowanie dla dzieci online?

Szkola programowania online dla dzieci i młodzieży, jest odpowiedzią na coraz częściej wyszukiwane w sieci zapytania. Zarówno młodzież, jak i dzieci chcą się uczyć kodowania, ale nie zawsze mają czas i możliwości przystąpienia do warsztatów stacjonarnych. Programowanie online dla dzieci i młodzieży pozwala na branie udziału w fascynujących i niezwykle rozwijających zajęciach, bez wychodzenia z domu.

Czego można się nauczyć na naszych kursach online?

Nie ma znaczenia, w jakim trybie prowadzimy zajęcia. Zarówno te stacjonarne, jak i kurs informatyki online, to wiele różnych tematów pozwalających na dogłębne zanurzenie się w świecie programistycznych umiejętności i technologicznej śmiałości. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką zajęć.