Kursy programowania dla dzieci jesień/zima 2020

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny semestr kursów programowania dla dzieci i młodzieży w naszej szkole. Startujemy już tej jesieni z kolejnymi grupami rządnych wiedzy, młodych programistów. W naszej ofercie proponujemy zarówno w niezmiennej formule warsztaty stacjonarne dla dzieci i młodzieży, jak i ciekawe i pełne innowacyjnych pomysłów zajęcia programowania online.

Interesują Cię warsztaty stacjonarne? Możesz wziąć udział w zajęciach w jednym z poniżyć miast: Zielona Góra, Legnica, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Lubin, Lublin, Katowice, Szczecin, Leszno, Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Kielce, Płock, Olsztyn, Tarnów, Gliwice, Opole, Głogów, Żary, Warszawa, Łódź, Kraków, Jaworzno? Zapraszamy.

Gwarantujemy najwyższej jakości zajęcia, dwugodzinne lekcje programowania raz w tygodniu prowadzone przez młodych, pełnych pasji a przede wszystkim aktywnych zawodowo programistów. Zajęcia odbywają się wyłącznie salach w pełni przystosowanych do nauki programowania. Każdy słuchacz ma zagwarantowana własne, samodzielne stanowisko pracy, bez potrzeby pojawiania się na zajęciach własnym sprzętem.

Grupy słuchaczy nie większe niż 12 osób to idealne warunki do nauki zarówno poprzez pracę w grupie rówieśników, jak i dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia.

Nie mieszkasz w pobliżu żadnego z wyżej wymienionych miast albo nie chcesz brać udział w warsztatach stacjonarnych? 

Nie ma problemu. Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach online z zacisza własnego domu.

Pomimo zmiany formuły prowadzenia kursu, zajęcia online w Akademii Programowania to nadal, ten sam wyjątkowo wysoki poziom, najciekawsze języki programowania i wyjątkowe, bo pełne pasji grono wykładowców.

Lekcje w 100% na żywo, w małych grupach słuchaczy – takich, aby każdy mógł podzielić się pytaniami, umiejętnościami i zainteresowaniami. Jedyne czego wymagamy od zainteresowanych to komputer domowy, dostęp do Internetu i pełne pozytywnego nastawienia podejście do rozwijania swojej wiedzy.

Zapisy na https://www.akademiaprogramowania.pl/zapisy/.

2 Comments on “Kursy programowania dla dzieci jesień/zima 2020”

  1. Łukasz

    Akademia jest super 🙂 poleciłem dla mojego młodszego brata aby trochę się pouczył i widać że wkręca się coraz bardziej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *