Warsztaty Akademii Programowania na Make Things

Make Things - warsztaty z programowania

Serdecznie zapraszamy do udziału w przeprowadzanych przez nas warsztatach podczas Make Things, które odbędzie się już w ten weekend w Krakowskim Parku Technologicznym. Nasi szkoleniowcy poprowadzą warsztaty z Programowania aplikacji mobilnych na Androida oraz z Phytona w Elektronice – programowanie urządzeń RaspberryPi. Więcej informacji dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Make Things to warsztaty innowacyjności przeznaczone dla entuzjastów technologii, pasjonatów innowacyjnych rozwiązań, ale niekoniecznie osób technicznych. Poprzednie spotkania przyciągnęły wielu zainteresowanych w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. W tym roku zapraszamy do Krakowskiego Parku Technologicznego!
Podczas warsztatów będzie można zbudować i zaprogramować robota, poznać działanie drukarek 3D i zaprojektować własny model, stworzyć aplikację mobilną i stronę WWW, zmienić się w postać z gry czy odbyć spacer w wirtualnej rzeczywistości. W ciągu dwóch dni odbędzie się 20 warsztatów tematycznych prowadzonych przez ekspertów – to ponad 120 godzin wypełnionych nauką i zabawą oraz smaczny poczęstunek.
Wydarzenie odbywa się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Bilety i rezerwacje:
www.makethingskrakow.pl
MakeThings 2016
Krakowski Park Technologiczny, Podole 60, Kraków
21 października (piątek) – warsztaty
22 października (sobota) – stoiska wystawowe + warsztaty

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *