Zajęcia dla przedszkolaków

Programowanie dla przedszkolaków? Tak!

 

1

Prezentujemy Państwu naszą autorską i innowacyjną metodę nauki programowania dla najmłodszych. Stworzona została przy współpracy naszego zespołu: programistów i psychologa dziecięcego. Jest dostosowana do możliwości i potrzeb rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym – łączy w sobie świetną zabawę z nauką.

Na czym polega nasza metoda?

 

3
Do nauki programowania w przedszkolach wykorzystujemy specjalną zabawkę, wykonaną według samodzielnego projektu. Zabawka umożliwia maluchom zrozumienie działania skryptów programistycznych oraz podstawowych mechanizmów ich działania. A to wszystko w formie grupowej zabawy … ruchowej!

Dobrze wiemy o tym, że dzieci najlepiej uczą się przez aktywności wykorzystujące wielozmysłowe możliwości doświadczania. Rozumiemy też, że zabawa jest formą poznawania świata i nauką dla najmłodszych. Łącząc to wszystko w całość, proponujemy to, co dzieci na prawdę lubią i co pozwoli im na budowanie nowych doświadczeń.

Zabawkę wykonała dla nas firma MooMInky

Zapraszamy do oglądania zdjęć – każdy element wykonany jest z wysokiej jakości polaru Minky i miękkiego anty-alergicznego wypełnienia. Rozmiar pojedynczego elementu: 30x30cm.

4 5 6 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *