Zapisy 2019

Kolejny nabór już trwa. Zapraszamy do zapisów. Teraz nasza Akademia Programowania prowadzi warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży już w 26 miastach Polski!!!


To dzięki zaufaniu rodziców oraz efektywnemu nauczaniu najmłodszych mogliśmy tak rozwinąć skrzydła i zaoferować warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży dzieciakom w niemal każdym zakątku Polski. Staramy się, aby coraz więcej młodych ludzi, miało szansę na świetny rozwój w przyszłym życiu zawodowym już od dzisiaj.


Masz dziecko zafascynowane cyfrowymi możliwościami? Małego zapalonego gracza? Nastolatka, który widzi swoją przyszłość w krainie kodowania? Zapisz go na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży już teraz.
Oferujemy grupy wiekowe, w których materiał jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb. Niewielkie grupy pozwalające na odpowiednie podejście prowadzących do każdego słuchacza, ale równocześnie oferujące możliwości rozwoju komunikacji i tak potrzebnej w dzisiejszych czasach umiejętności pracy w zespole.


Całość prowadzona przez aktywnych zawodowo programistów, znających aktualne trendy, najnowocześniejsze rozwiązania oraz za pasją przekazujących umiejętności kodowania najmłodszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *