Zapisy 2019

Kolejny nabór już trwa. Zapraszamy do zapisów. Teraz nasza Akademia Programowania prowadzi warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży już w 26 miastach Polski!!!


To dzięki zaufaniu rodziców oraz efektywnemu nauczaniu najmłodszych mogliśmy tak rozwinąć skrzydła i zaoferować warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży dzieciakom w niemal każdym zakątku Polski. Staramy się, aby coraz więcej młodych ludzi, miało szansę na świetny rozwój w przyszłym życiu zawodowym już od dzisiaj.


Masz dziecko zafascynowane cyfrowymi możliwościami? Małego zapalonego gracza? Nastolatka, który widzi swoją przyszłość w krainie kodowania? Zapisz go na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży już teraz.
Oferujemy grupy wiekowe, w których materiał jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb. Niewielkie grupy pozwalające na odpowiednie podejście prowadzących do każdego słuchacza, ale równocześnie oferujące możliwości rozwoju komunikacji i tak potrzebnej w dzisiejszych czasach umiejętności pracy w zespole.


Całość prowadzona przez aktywnych zawodowo programistów, znających aktualne trendy, najnowocześniejsze rozwiązania oraz za pasją przekazujących umiejętności kodowania najmłodszym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *