Zapisy na kurs programowania


* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.

Zapraszamy do zapisów.


Pamiętaj o odpowiednim wyborze najważniejszych informacji, takich jak miasto, w którym Twoje dziecko będzie uczęszczało na zajęcia, grupa wiekowa oraz stopień zaawansowania. Możesz zapisać więcej niż jedno dziecko.

Grupy słuchaczy podzielone są na odpowiednie grupy wiekowe, tak aby dostosować sposób przekazywania materiału do wymaganego poziomu. Ponadto są one wystarczająco małe, aby każde dziecko uzyskało uwagę prowadzącego, a jednocześnie wystarczająco liczne, aby dzieci mogły uczyć się komunikacji i pracy w zespole.

Co dalej?


Po przesłaniu do nas informacji, na temat zainteresowania uczestnictwem w konkretnej grupie, postaramy się w jak najszybszym terminie z Tobą skontaktować. Wtedy też poinformujemy Cię dokładniej o możliwych opcjach i terminach.

Jeżeli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne, podczas kontaktu z naszym pracownikiem pamiętaj, że możesz zadać jakiekolwiek pytania. Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, wytłumaczymy, jak wyglądają szczegóły współpracy oraz zaprosimy na spotkanie.