Zapisy na kurs programowania

Zapraszamy do zapisów.


Pamiętaj o odpowiednim wyborze najważniejszych informacji, takich jak miasto, w którym Twoje dziecko będzie uczęszczało na zajęcia, grupa wiekowa oraz stopień zaawansowania. Możesz zapisać więcej niż jedno dziecko.

Grupy słuchaczy podzielone są na odpowiednie grupy wiekowe, tak aby dostosować sposób przekazywania materiału do wymaganego poziomu. Ponadto są one wystarczająco małe, aby każde dziecko uzyskało uwagę prowadzącego, a jednocześnie wystarczająco liczne, aby dzieci mogły uczyć się komunikacji i pracy w zespole.

Co dalej?


Po przesłaniu do nas informacji, na temat zainteresowania uczestnictwem w konkretnej grupie, postaramy się w jak najszybszym terminie z Tobą skontaktować. Wtedy też poinformujemy Cię dokładniej o możliwych opcjach i terminach.

Jeżeli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne, podczas kontaktu z naszym pracownikiem pamiętaj, że możesz zadać jakiekolwiek pytania. Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości, wytłumaczymy, jak wyglądają szczegóły współpracy oraz zaprosimy na spotkanie.