Zaprogramuj Swoją Przyszłość. Edycja druga bezpłatnych kursów programowania.

Nareszcie! Ruszył nabór na drugą edycję akcji Zaprogramuj Swoją Przyszłość. Są to CAŁKOWICIE bezpłatne warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży z całej polski, w których można wziąć udział za pośrednictwem Internetu. Organizowane są przez Szkołę programowania Zaprogramowani.com przy współpracy z Akademią Programowania.

W warsztatach może wziąć udział każde dziecko w wieku 10-17 lat. W tej edycji przewidujemy 1500 darmowych miejsc.

Każdy słuchacz będzie mógł wybrać spomiędzy 6 tematów lekcji. Będą to C++, Java, Python, Aplikacje Webowe, Roblox i Grafika komputerowa.

Bezpłatne lekcje dla wszystkich zapisanych uczniów rozpoczną się na przełomie września i października. Zajęcia odbywać się będą w formie trzech, półtoragodzinnych zajęć, raz w tygodniu w wybranym przez nie dniu i godzinie. Podczas nich dzieciaki nauczą się podstaw programowania w wybranym języku lub w przypadku grafiki komputerowej podstaw obróbki cyfrowej zdjęć. 

Nabór trwać będzie do 4 września lub wykorzystania wszystkich miejsc. Zapisywać można się poprzez przeznaczone do tego zakładki na stronach Zaprogramowani.com oraz Akademiaprogramowania.pl. 

Zapisy w tej edycji przyjmowane są wyłącznie w formie zapisów indywidualnych, robionych przez opiekuna dziecka, poprzez formularz.

Zapraszamy już teraz do wypełnienia zgłoszenia na stronach https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/

 lub https://www.akademiaprogramowania.pl/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/

Nie ma co tracić czasu, 1500 tysiąca miejsc może rozejść się szybciej niż myślicie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *