Akademia Programowania w Ogrodzieńcu!

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Ogrodzieńcu!

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że Akademia Programowania rozpoczyna działalność w Ogrodzieńcu!

Kurs Magii Programowania Gier i Animacji będzie odbywał się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Ogrodzieńcu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi zajęciami zapraszamy na :

Dzień Otwarty

we wtorek 8 marca 2016 roku

w godzinach 17.30 – 19.00

w Zespole Szkół nr 1 w Ogrodzieńcu.

 

Na spotkaniu będą odbywały się lekcje pokazowe, uczestnicy zostaną podzieleni na 4 grupy i każda z nich zostanie wprowadzona w Magię Programowania. Podczas gdy dzieci będą programować swoje pierwsze animacje, rodzice będą mogli uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kursu.

Serdecznie zapraszamy! 

 

Kurs programowanie gier i animacji uczy podstawowych zagadnień z zakresu informatyki, jednocześnie pobudzając dzieci do poznawania nauk przyrodniczych. Podzielony jest on na cotygodniowe cykliczne zajęcia, w sposób stopniowy rozwijąjące wiedzę i umiejętności uczniów. Każde z zajęć trwa 2 godziny lekcyjne.

Zajęcia są prowadzone w ten sposób aby efekty pracy dziecka były widoczne odrazu żeby uniknąć zniecierpliwienia i stale podtrzymywać zaangażowanie. Każdy poziom kursu składa się z 15 zajęć, a po jego ukończeniu dzieci, moga pochwalić się rodzicom na wspólnym spotkaniu swoją twórczością i osiągnięciami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *