Kolejny semestr zajęć online z programowania – ruszyła rekrutacja Wiosna 2023

Już całkiem niedługo będziemy mogli zacząć się cieszyć promieniami letniego słońca, dlatego też czas na wiosenne postanowienie! Może w tym roku będzie to nauka programowania? Warto spróbować!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Możliwości jakie dajemy, materiał nauczania i organizacja na najwyższym poziomie – to wszystko dzięki temu, że jesteśmy szkołą programowania dla dzieci o najdłuższym doświadczeniu na polskim rynku edukacyjnym.

Nasze warsztaty online to wiele różnych warsztatów do wyboru, a wszystkie w ramach jednej miesięcznej opłaty. Po zapisach otrzymujesz konto na naszej platformie, gdzie możesz brać udział we wszystkich lekcjach. Dzięki tremu uczniowie korzystający z wielu różnych zajęć, płacą tak naprawdę zaledwie kilka złotych za każde 90 minut wspaniałej zabawy i nauki. To kilkukrotnie mniej niż w innych szkołach!

Lekcje programowania, montażu filmowego czy grafiki komputerowej dla dzieci nie mogą odbywać się w trybie samodzielnej nauki. Dlatego też nasze zajęcia to w 100% warsztaty na żywo, oparte o zadania praktyczne pod stałym okiem prowadzącego, Dzięki temu każde dziecko może zadawać pytania, pochwalić się wynikiem swojej pracy oraz poznawać rówieśników zarażonych tą samą pasją.

Nasi nauczyciele to wyjątkowi, bo pełni pasji specjaliści w swojej dziedzinie. Stawiamy na młodych programistów, którzy z zapałem dzielą się swoim doświadczeniem, trendami i pomysłami na najlepsze zajęcia. Jednocześnie zwracamy uwagę, by były to wyłącznie osoby, które świetnie dogadują się z młodymi słuchaczami i sprawiają, że chłoną one profesjonalną wiedzę.

Zapominałeś o zajęciach? Nie mogłeś pojawić się na lekcji? A może chcesz dołączyć do kolejnego kursu już po starcie semestru? Nie ma problemu! Nasze archiwum nagrań z poprzednich zajęć jest dostępne dla wszystkich naszych słuchaczy, pozwalając im na nadrobienie materiału względem grupy.

Zapisz się już teraz!

I nie przegap okazji na wzięcie udało w najfajniejszych według naszych słuchaczy zajęć online w szkole programowania dla dzieci i młodzieży! Zapisy na https://www.akademiaprogramowania.pl/zapisy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *