Zajęcia z programowania elektroniki dla dzieci już u nas!

W końcu zajęcia z programowania elektroniki dla dzieci w Akademii Programowania!

Semestr zajęć trwa w najlepsze, a my nie próżnujemy, tylko poszerzamy naszą ofertę. Opracowaliśmy nowy program zajęć z elektroniki z wykorzystaniem nowoczesnego narzędzia edukacyjnego micro:bit. Udało nam się udowodnić, że zajęcia z programowania elektroniki dla dzieci mogą być nie tylko edukacyjne lecz również fascynujące!

Dzięki innowacyjnym narzędziom i podejściu nie tylko dajemy uczniom możliwość programowania elektroniki bez skomplikowane obwodów, ale także uczymy jak działają przyrządy towarzyszące nam co dzień.

Podczas naszych zajęć uczymy jak programowania elektroniki zaczynając od najprostszych elementów, na zaawansowanych narzędziach kończąc, między innymi:

  • Termometr,
  • Zegarek,
  • Beatbox Machine,
  • Bezprzewodowa komunikacja,
  • Krokomierz,
  • I wiele innych!

Warsztaty mikołajkowe już wkrótce!

Zapraszamy zainteresowanych uczniów oraz rodziców, chcących zobaczyć czym się zajmujemy na mikołajkowe warsztaty 17 grudnia. W biurze Off Office w ciągu 5 godzin zajęć dzieci będą miały okazje zaprogramować m.in.własny zegarek czy kompas! Koszt warsztatów to jedyne 90 zł. Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dziecko na takie warsztaty, to zapraszamy do kontaktu mailowego: info@akademiaprogramowania.pl.

Czas trwania warsztatów – 5h
Termin – 17.12 godz. 10-15
Cena – 90 zł

Lokalizacja
offoffice
Bydgoska 6,30-056 Kraków

Zapisy – info@akademiaprogramowania.pl

One Comment on ““Zajęcia z programowania elektroniki dla dzieci już u nas!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *